Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Únava

ÚnavaÚnava je v dnešním zrychleném světě součástí života každého z nás. Nevěnujeme jí natolik dostatečnou pozornost, jak by si zasluhovala.

Soutěživý duch se v uplynulých desetiletích udomácnil dokonce už i na nižších stupních základní školy. Už naše děti bývají často příliš přetížené, bohužel ale všichni opomíjíme skutečnost, že únava by se neměla považovat za přirozenou součást našeho každodenního života.

Neustálá únava nás provází na každém kroku, a vůbec nás to nezaráží - musíme přece obstát v tolika oblastech! Únava se natolik vetřela do našeho života, že si už téměř ani nevšímáme, jak jsme na konci průměrného dne vyčerpaní.

Je samozřejmé, že těžká fyzická anebo psychická práce člověka unaví, což je přirozené, avšak přetrvávání tohoto stavu už přirozené není.

Pokud vyčerpanost nemá žádné opodstatněné vysvětlení, příčiny je nutné hledat jinde.

Únava a její příčiny

V každodenním životě organismus člověka plní velké množství funkcí. I ty nejjednodušší životní funkce vyžadují složité operace, na které je potřebná energie.

Když pociťujeme únavu, naše hladina energie je jednoznačně mnohem nižší než normálně.

Zásobování organismu energií ve velké míře určuje množství a kvalita přijaté stravy, ale toto tvrzení platí jen v případě, že se přijatá strava dokáže patřičně využít.

Skutečnost, že zásobování organismu energií není dostatečné, může mít několik příčin. Někdy množství anebo kvalita přijaté stravy není postačující, v tom případě jde o podvýživu.

Únava se může přihlásit i tehdy, když máme dostatečné množství energie, ovšem náš organismus bojuje s nějakou skrytou nemocí, která vyvolává mnohem větší spotřebu energie než za normálních okolností.

Ve většině případů je únava zapříčiněná nezdravým stravováním. Když náš organismus přijímá stravu, která je neužitečná, její zpracování vyžaduje mnohem více energie, než z ní získá. Takovými potravinami jsou například slané pochutiny, chipsy a sladkosti.

Prostřednictvím polotovarů se do organismu dostává natolik velké množství přídavných látek, že jejich filtrování, odbourání a odstranění si mnohokrát vyžaduje obrovský výdej energie, v nejlepším případě úměrný množství energie, kterou poskytuje přijatá strava.

Množství toxinů se do organismu dostává i konzumací sladkých, sycených a energetických nápojů, které jsou z hlediska výživy vysloveně neužitečné, přičemž jejich zpracování je pro organismus velmi namáhavé.

K dokonalému fungování imunitního systému je potřebné patřičné množství energie. Pokud se naruší energetická rovnováha organismu, přichází únava, protože organismus na zachování svých funkcí vyčerpá všechnu dostupnou energii.

Únava se může eliminovat správně provedenou detoxikací organismu, která zahrnuje také očistu střeva. Díky detoxikaci se v těle znovu vytvoří velká zásoba energie.

Imunitní systém v organismu plném toxických látek spotřebuje nadměrné množství energie - vždyť rozpoznání a odstranění toxických látek je životně důležité, přičemž organismus to rozpoznává jako prioritu a směřuje energii k tomu cíli.

Když se organismus dostane na takovou úroveň, že imunitní systém už pro nedostatek energie nedokáže v plné míře vykonávat svou roli, máme už vůči našemu organismu příliš velký “energický dluh”. Sami, bez pomoci, to můžeme jen velmi těžce napravit, a tedy nastupuje trvalá únava.

Detoxikací a nahrazením vitamínů můžeme obnovit rovnováhu organismu, díky čemuž naše tělo získá energii a náš život se stane snadnějším.

Detox Vital®

Detox Vital® - antioxidant na dokonalou detoxikaci

Detox Vital® je profesionálně sestavená širokospektrální antioxidační kapsle, kterou jsme vysloveně vyvinuli jako produkt na dlouhodobou ochranu zdraví. Detox Vital® je vyvážená kombinace všech důležitých vitamínů, minerálních látek, enzymů, aminokyselin a živin. Neobsahuje železo.