Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Paraziti - co je o nich nutné znát?

Paraziti - co je o nich nutné znátToxiny, stejně jako „neživé“, umělé potraviny, způsobují špatné trávení, co postupně vede ke vzniku usazenin, kromě jiného také v tlustém střevě. Tyto toxické odpady se posléze (podle National Geographic) často „mění v temný svět hrozivých tvorů, kteří se přiživují v lidském těle: jedná se o parazity.“

Časopis Discover v roku 2000 publikoval jistý článek typický pro téma „paraziti”: „Ve všech živých organismech, stejně jako na jejich povrchu, žijí paraziti, ale nejvíce jsou jimi zasaženi lidé.”

Vědci až nyní začínají objevovat, čeho jsou tito paraziti schopni. Výzkumy upozorňují na jednu důležitou věc: paraziti mohou ovládnout svět. Pro lidi je ohromující poznání, že tyto drobné živé organismy, jejichž existenci většinou bereme jako samozřejmost, mají tak velkou moc.

Lidské tělo je komplexem vzájemně spolupracujících buněk, přičemž tuto kooperaci regulují chemické podněty. V případě, že určité organismy – např. paraziti – jsou schopny tyto podněty ovládat, jsou pak v konečném důsledku schopné ovládat také člověka. A právě proto jsou paraziti tak velkou hrozbou.

„Toxiny pocházející ze životního prostředí, nezdravá strava a paraziti – to vše společně znamená velmi vážné ohrožení pro lidi.”

„Paraziti ve skutečnosti zabili v průběhu historie mnohem více lidí, než kolik jich zemřelo ve všech válkách”- tvrdí National Geographic v jednom oceněném dokumentárním filmu, který má název „Zloději těl” (The Body Snatcher).

Pokud nevěříte tomu, že paraziti jsou schopni přežívat v nás lidech, ve vlastním zájmu si přečtěte příběhy o reálných zkušenostech různých lidí, které se nacházejí na této stránce. Rychle si uvědomíte, že problém je mnohem vážnější, než by se dalo předpokládat.

Parasic®

Parasic® - Antiparazitní výživový doplněk

Antiparazitní výživový doplněk Parasic® pomáhá odstranit škodlivé parazity, mezi nimi střevní parazity a jejich vajíčka z tlustého střeva a z ostatních částí organismu. Speciální kombinace některých léčivých rostlin se už celá tisíciletí úspěšně používají při ničení a odstranění parazitů. Parasic® je účinnou kombinací 17 rostlin vynikající kvality, které se tradičně používaly na odstranění parazitů, jejich vajíček a vylíhnutých larev z organismu. Je účinný a zároveň bezpečný, nezatěžuje dospělý organismus.