Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Očista střev

Problematikou, jakou je očista střev, se veřejnost příliš nezabývá. Avšak při každé dietě, a také při řešení mnoha zdravotních problémů by bylo nanejvýš potřebné, aby právě očista střev byla prvním krokem.

Proč je čistota střev ze zdravotního hlediska tak důležitá?

Očista střevNa vnitřní stěně střevního traktu se může zachytit ledacos, co organismu může škodit. Myslíme tím hlavně nestrávené potraviny, které se nedokážou vstřebat a odstranit z těla ve formě odpadních látek, a taktéž toxiny, které se dostanou do našeho organismu takovým či onakým způsobem.

Abychom pochopili důležitost, jakou má pro organismus očista střev, nemusíme vyjmenovávat všechny toxické látky. Stačí, když zůstaneme při nestrávené potravě, která když se usadí na stěnách střev, aniž by se vstřebala, začne se rozkládat a vytváří toxické látky. Tím se náš organismus nepřetržitě zatěžuje otravou, i když si to ani neuvědomujeme.

V mnoha případech obezita vzniká přesně z tohoto důvodu, protože velké množství potravy se řádně nezužitkuje, přičemž máme nutkání jíst stále více, abychom nepociťovali hlad. Nevstřebané potraviny se však navzdory tomu ve střevě uloží a stanou se součástí organismu. Tento stav je však možné změnit, kdy nám pomůže důkladná očista střev, která lidský organismus zbaví neprospěšných látek a škodlivých usazenin. Právě zde je účinným pomocníkem Clean Inside na očistu střeva.

Nepotřebné a škodlivé látky usazené ve střevech mohou způsobit mnohem větší problém, než je samotná obezita. Tyto usazené látky mohou zabránit průtokovým procesům, což dříve nebo později může vést až k ucpání střev. Není žádoucí čekat, než dojde k tak nebezpečnému stavu, který se ne vždy podaří odvrátit. Očista střev může předejít tomu, aby se náš organismus dostal do takového nebezpečí.

Co se v těle děje s léky?

Tuto problematiku je potřebné pojmout ze širšího pohledu. V dnešní době mnozí z nás užívají léky buď soustavně - při chronickém onemocnění, anebo jen příležitostně - proti bolesti apod.

Nebývá zvláštností, že ošetřující lékař, aby u pacienta dosáhl potřebnou účinnost léku, je po uplynutí nějaké doby léčby nucen zvýšit dávky léku anebo sáhnut po účinnějších prostředcích. Jedním z důvodů těchto opatření je i to, že organismus si postupně zvyká na konkrétní lék, který posléze přestává náležitě účinkovat. Pozoruhodná je ovšem skutečnost, že značná část léků se nedokáže řádně vstřebat, protože přilne na vnitřní stěny střevního traktu.

Z toho vyplývá, že některé léky užíváme zcela zbytečně, protože se nevstřebají a tudíž nejsou ani účinné. Pokud nechceme aby tento stav nastal, nebo možné související komplikace, tak může být rozhodujícím pomocníkem očista střev.

Většina odborných lékařů se nezajímá o možnosti, jaké nabízí očista střev, neboť je pro ně mnohem jednodušším řešením použít jiný typ léku.

Co se stane v případě, když v těle účinkují současně vlivy dvou různých léků?

Naposled užívaný lék, který se ještě z těla nevyloučil a ani náležitě nevstřebal, se nevyužitý uložil ve střevě. Ve střevním traktu se může rozběhnout proces jeho rozkladu a spolu s jinými chemickými látkami mohou v organismu napáchat škody, na jaké bychom ani nepomysleli.

Na základě těchto poznatků a zkušeností by veškerá léčba měla začínat tím, že se jako první krok podstoupí očista střev. Tímto způsobem by se preventivně odvrátilo velké množství negativních možností a zároveň by byla zaručená účinnost léčby medikamenty.

Očista střev může proběhnout různými způsoby. Někteří lidé upřednostňují potraviny bohaté na vlákninu, jiní různé projímací prostředky. Nad jedním je ale třeba se zamyslet ještě předtím, než začnete s očistou střev. Během očisty se z těla odstraní i velké množství užitečných bakterií, které je třeba nahradit. Proto se vyplatí vybrat takové prostředky, které nám zabezpečí náhradu užitečných bakterií, jako například Clean Inside na očistu střev.

Program Clean Inside®

Co Vám nabízejí produkty Clean Inside® - očista střev?

Clean Inside® - očista střev v zájmu úplné očisty střev, detoxikace, zachování zdraví a vitality organismu obsahuje tři výrobky:

Prvním výrobkem je Clean Inside® - očista střev, což je vlákninový doplněk. Tento produkt je nejdůležitějším faktorem při tom, aby očista střeva proběhla optimálně. Pomocí vláknin z léčivých rostlin, které se nacházejí v produktu, předchází usazování dalších toxických látek...