Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Které nebezpečné látky znečišťují naše tělo?

Nebezpečné látkyJedy, chemické a nebezpečné látky nás ohrožují všude; jejich vlivům jsme vystaveni doma, na pracovišti i kdekoliv jinde. Do organismu se dostávají konzumací potravin, pitnou vodou, anebo formou léků.

V dnešní době se s potravinami dostane do těla mnohem více cukru a průmyslově upravených nebezpečných látek, než kdykoliv předtím. Do kategorie nebezpečné látky patří i různé stimulanty anebo uklidňující přípravky, kterými často poškozujeme své zdraví.

Pokud jste se ještě nikdy nezajímali o nebezpečné látky, které nás obklopují, je opravdu načase, abyste této problematice věnovali zvýšenou pozornost. Výzkumníci už celá desetiletí zkoumají složení a původ nebezpečných látek nacházejících se ve vzduchu, v pitné vodě, v potravinách či v půdě. Ve vyspělých zemích se každoročně dostávají do ovzduší a do pitné vody miliony tun nebezpečných látek.

Nebezpečné látky mohou být chemického anebo biologického původu.

Do kategorie „nebezpečné látky“ se zařazují následující:

  • kovy (rtuť, olovo, cín, hliník, nikl, atd.), které vyvolávají imunitní, hormonální a nervové poruchy;

  • radioaktivní látky (např. radon, uran), které způsobují těžké poruchy imunity a plísňové infekce;

  • pesticidy používané v zemědělství (přípravky na ničení plevele) a insekticidy (přípravky na hubení hmyzu), které se postupně ukládají v lidském organismu;

  • konzervační látky v potravinách, které snižují odolnost tkání proti infekcím;

  • antibiotika, která se nacházejí v mase z průmyslového velkochovu zvířat a v různých mléčných výrobcích;

  • léky a drogy obsahují nebezpečné látky, které se v organismu ukládají např. v játrech;

Zatížení lidského organismu v důsledku znečištění životního prostředí je tak velké, že náš organismus už nedokáže neutralizovat nebezpečné látky, které denně vdechujeme anebo konzumujeme s potravinami. Tyto nebezpečné látky se ukládají v některých orgánech (jako např. tlusté střevo, tenké střevo, játra, anebo v částech mozku), v tkáních, krvi a v buňkách (zejména v tukových buňkách). Usazené nebezpečné látky přetěžují imunitní systém, čehož důsledkem je pak poškozené zdraví a různá onemocnění.

Dnešní svět tedy klade mnohem větší nápor na lidský organismus, než on sám dokáže přirozenou cestou zpracovat. V dnešních životních podmínkách se proto vnitřní očista těla – pravidelná detoxikace stala nezbytností.

ToxiClean®

ToxiClean® - Prémiový výživový doplněk na očistu jater

ToxiClean® jsme vyvinuli na odstranění nejčastěji se vyskytujících těžkých kovů (rtuť, olovo, kadmium, arzén, nikl, hliník) a jiných toxinů, přičemž pomáhá játrům a ostatním orgánům. Mnohé z aminokyselin jsou v procesu detoxikace nenahraditelné, jako například L-metionin, L-cystein, L-glutamin. Nejdůležitější je glutamin, který účinně bojuje s několika jedy, jako např. tabákový kouř, záření, výfukové plyny, chemikálie, drogy a jiné rakovinotvorné látky. L-cystein pomáhá při prevenci oxidace, pomáhá vázat těžké kovy, hlavně rtuť (přičemž pomáhá také vitamín C a selen).