Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Kúra na očistu střeva se doporučuje každému

Kúra na očistu střevaKúra na očistu střeva se doporučuje každému! Starým, mladým, masožravcům, vegetariánům, těm, kteří se zdravě stravují, ale i těm, kteří mají rádi jídla rychlého občerstvení. Očistu střeva potřebuje i ten, kdo konzumuje ovoce a také ten, kdo má raději zeleninu, také ten, kdo má nedostatečný příjem vlákniny, ale i ten, kdo se stravuje veganským stylem.

Kúra na očistu střeva se doporučuje každému, koho trápí žaludeční nebo jiné tělesné problémy, a také těm, kteří zatím nepociťují žádné příznaky.

Proč? Neboť každá potrava, kterou konzumujeme se dostává přes ústní dutinu, jícen a přes žaludek do střevního traktu, kde probíhá velká část zpracování. Zde se rozdělí živiny od toxických usazenin a na tomto místě se snaží náš organismus osvobodit i od částí látek, které nepotřebuje.

Zpravidla se toxické usazeniny touto cestou odstraní z organismu, ale stane se, že menší či větší usazeniny se během let přilepí na stěny střev. Když se to děje dlouhodobě, musíme počítat s tím, že činnost našich střev po čase nebude dostatečná. Střevní stěna se znečistí, může se i zapálit, nebo vzniknou různé trávicí potíže, popřípadě střevní problémy.

Pokud se živiny nedokáží v dostatečné míře vstřebat, organismus bude podvyživený a jeho výkonnost klesne. Když ten stav přetrvá dlouhodobě, mohou vzniknout i chronická onemocnění. Ten, kdo ještě nikdy nepodstoupil kúru na očistu střeva, se už ani nepamatuje, jak snadné a svobodné je tělo, jak se dobře cítí a jaký dovede být člověk energický, když je jeho střevní trakt čistý a zdravý!

Jak udržovat pořádek a čistotu v našich střevech? Nestačí, pokud konzumujeme dostatek vlákniny, ovoce a zeleniny, protože i nechtěně se setkáme s takovými látkami, které nemají příznivý vliv na náš organismus. Tajemstvím úspěchu je kvalitní kúra na očistu střeva, která je pořádně promyšlená a mnohokrát vyzkoušená a také potvrzena úspěšnými příběhy.

Velmi je důležité, aby v pozadí nějakého přípravku, nebo kompletní kúry stáli úspěšné příběhy, t. j. aby opravdové příběhy opravdových lidí dokazovali šetrnost a účinnost přípravku. Kúra NaturalSwiss zahrnuje tři přípravky vynikající kvality. Výjimečná účinnost kúry spočívá v jejich kombinaci.

Program Clean Inside®

Co Vám nabízejí produkty Clean Inside® - očista střev?

Clean Inside® - očista střev v zájmu úplné očisty střev, detoxikace, zachování zdraví a vitality organismu obsahuje tři výrobky:

Prvním výrobkem je Clean Inside® - očista střev, což je vlákninový doplněk. Tento produkt je nejdůležitějším faktorem při tom, aby očista střeva proběhla optimálně. Pomocí vláknin z léčivých rostlin, které se nacházejí v produktu, předchází usazování dalších toxických látek...