Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Hubnutí

HubnutíU téměř 80 % dospělých žen bývá na prvním místě v rámci novoročních předsevzetí hubnutí. Hubnutí, o němž sní řada žen, které se téměř celý svůj život zabývají dietami, přičemž mnohokrát bezvýsledně.

Pro mnohé lidi se hubnutí často stává nedosažitelnou metou, přičemž, jak uvádějí, dělají vše proto, aby zhubli, a přece se jim to nedaří. Vyzkoušeli mnoho metod, ale jaksi ani jedna z nich ve skutečnosti nefunguje. Často se stává, že nakonec dosáhnou vysněné hmotnosti, ale po skončení diety přiberou znovu mnohem rychleji, než by očekávali.

Bohužel, jen málo lidí si připouští myšlenku, že obezita má dvě zásadní příčiny, kterými jsou nejčastěji sedavý způsob života a nezdravé stravování. Když to takto funguje delší dobu, u některých lidí i několik desetiletí, je nutná mnohem radikálnější změna, než jakýkoliv efektivní program na hubnutí.

Někdy je obezita způsobená zdravotními problémy, v těchto případech to bývá těžší, avšak zdravé stravování i u obézních lidí situaci určitě zlepší a po nějakém čase je i u těchto lidí výsledek hubnutí viditelný.

Většina žen začíná s odtučňováním tak, že si náhodně vybere program na hubnutí, který nějaký čas dodržuje, a když v krátké době nedojde k viditelnému hubnutí, rychle je to přestane bavit a dietu ukončí. Lidem, kteří se nechají pohltit snem o hubnutí, však tento způsob může nakonec poškodit organismus ze zdravotního hlediska - myslíme tím super rychlé diety.

Pokud někdo dokáže pochopit fakt, že současný stav jeho organismu je výsledkem životního stylu uplynulých let, bude mu pak jasné i to, jak má svůj organismus rehabilitovat.

Třebaže to možná zní komplikovaně, toto je nejjednodušší způsob hubnutí, vždyť k získání štíhlosti často dieta ani není potřebná.

Když je organismus delší dobu přetížený nezdravými potravinami, na stěně střev se dokáže uložit obrovské množství různých odpadních látek. Tyto látky jsou nestravitelné, během odbourávání produkují toxické látky a zabraňují v řádném strávení další přijaté stravy.

Množství přijaté stravy je teoreticky dostatečné, avšak navzdory tomu se organismu nedaří vytěžit potřebné výživové hodnoty, což představuje velký problém. Protože organismus si za každou cenu chce nahradit chybějící energii, přirozeně to člověka nutí neustále jíst.

Uložené nestravitelné látky se nahromadí - tyto zbytkové látky jsou objemné a stávají se součástí organismu. Tyto látky se v organismu ukládají ve stále větším množství a vzniká obezita.

Pokud toto pochopíme a rozhodneme se proti tomu bojovat, dočkáme se hubnutí. Nemusíme udělat nic jiného, jen pomoci organismu zbavit se zbytečné zátěže.

Není náhodou, že většina programů na hubnutí nás nabádá, abychom jako první krok diety začali s detoxikací. Pokud si vybereme správný způsob detoxikace, přičemž změníme naše stravovací návyky, pravděpodobně nebudeme potřebovat další diety a hubnutí se pro nás stane dosažitelným cílem.

Je potřebné vybrat si detoxikační program, který je založený na očistě střev, přičemž zároveň obnovuje dokonalou rovnováhu střevní flóry, což je pro dobré trávení mnohem významnější, než bychom si mysleli.

Je potřebné užívat takový doplněk výživy, který je schopný vyčistit střevní trakt a obnoví příznivý stav užitečných bakterií. Tím se dosáhne rovnováha a díky tomu se bude moci zužitkovat téměř všechna přijatá strava. To je základní tajemství hubnutí.

Vláknina Clean Inside®

Vláknina Clean Inside® - Vlákninový doplněk pro očistu střev

Očista střev Clean Inside® je vlákninový doplněk, který pomocí vlákniny očistí tlusté střevo od nahromaděných usazenin a zabrání tvorbě nových usazenin. Pravidelné užívání očisty střev Clean Inside® zabezpečí, aby hleny, toxické látky a odpadní látky neucpávaly trávicí systém. Pomáhá udržet tlusté střevo čisté a napomáhá volnému a efektivnímu pohybu odpadních látek.