Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Ekzém

EkzémKůže je zrcadlem zdraví. Pokud organismus není schopen zbavit se škodlivých látek přirozeným způsobem, toxiny si vyberou jinou cestu - unikají z organismu přes kůži. V těch případech se objevují kožní vyrážky, akné, ekzém, lupénka anebo herpes.

V takové situaci bohužel nepomáhají ani ty nejdražší kosmetické výrobky, protože problém je nutné ošetřit zevnitř. Jedním z nejdůležitějších opatření, které můžeme učinit ihned, je dbát o dostatečný přísun tekutin a o pravidelnou detoxikaci.

Největší problémy obvykle způsobuje ekzém, zejména proto, že zjišťování příčiny jeho vzniku je velmi náročné. Podstata vzniku ekzému se objasňuje velmi složitě.

Ekzém - jeho příznaky a příčiny

Nejčastějšími příznaky ekzému jsou suchá, narudlá pokožka, svědící kůže se šupinatými olupujícími se fleky. Pacient obvykle nedokáže svědění odolat, tře a škrábe si postiženou oblast, čímž se příznaky pouze zhoršují.

Ekzém se nejčastěji objevuje na končetinách, v záhybech kůže, na tváři, na pokožce hlavy.

Ekzém je velmi nepříjemný zánět kůže, který se může vyvinout jednak z genetických příčin, jednak je to – a to ve většině případů - alergická reakce. Alergie může být způsobená čistícími a pracími prostředky, jídlem anebo pylem, popřípadě nějakým kovem. Při onemocněních, jako je ekzém, je obvykle velmi těžké zjistit příčinu, proto je zároveň také těžké proti němu bojovat, zejména v případě, když použijeme jen venkovní ošetřující prostředky, masti, atd.

Někdy to může vypadat, že jsme našli úspěšnou protilátku – použijeme některý kosmetický přípravek v naději, že by se díky jemu ekzém mohl odstranit. Později se však často ukáže, že to přece jen nebylo správné řešení. V první řadě je to proto, že v některých případech ekzém ustoupí, zmizí příznaky, posléze však nemoc propukne znovu. Příčinou tohoto kožního onemocnění může být i stres, který jakmile ustoupí, ustoupí i příznaky nemoci.

Léčba ekzému

Ekzém je vlastně zánět kůže. Bez ohledu na vyvolávající příčiny je nutné k němu přistupovat jako k jakémukoliv jinému zánětu.

Žádná léčba nemůže být účinná, pokud předtím neočistíme organismus pomocí detoxikace. Je totiž pravděpodobné, že pokud se v organismu nahromadí toxiny, přispívá to ke vzniku ekzému, anebo mohou toxiny být i jeho přímou příčinou.

Po detoxikaci je potřebné užívat doplněk stravy, který je bohatý na vitamín E, a jehož účinek proti zánětům je ověřený. Při úlevě od zánětu pomáhá také zinek. K rovnováze fungování imunitního systému přispívají i antioxidanty a další vitamíny posilující imunitní systém. Dobře fungující imunitní systém pomáhá hojení a léčení příznaků kožního onemocnění známého pod názvem ekzém.

Aby byla Vaše pleť krásná, pořiďte si produkt ToxiClean, který obsahuje cenné složky pro získání zdravého vzhledu.

Zdroj:
http://dermatology.about.com/od/skindiseases/a/skindisease.htm
http://www.medicinenet.com/allergy/article.htm

Program Clean Inside®

Co Vám nabízejí produkty Clean Inside® - očista střev?

Clean Inside® - očista střev v zájmu úplné očisty střev, detoxikace, zachování zdraví a vitality organismu obsahuje tři výrobky:

Prvním výrobkem je Clean Inside® - očista střev, což je vlákninový doplněk. Tento produkt je nejdůležitějším faktorem při tom, aby očista střeva proběhla optimálně. Pomocí vláknin z léčivých rostlin, které se nacházejí v produktu, předchází usazování dalších toxických látek...