Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Dieta

DietaChtěli byste, aby Vámi zvolená dieta byla co nejúčinnější? Rádi byste se zbavili nadbytečných kilogramů? Chtěli byste ulehčit a urychlit hubnutí?

Je téměř neuvěřitelné, ale přitom pravdivé, že víc než polovina populace Země bojuje s nadváhou. Chorobná obezita nabývá nevídaných rozměrů. Kamkoliv se podíváte, nejpopulárnějším tématem jsou různé metody hubnutí, což také potvrzuje věrohodnost předcházejícího prohlášení.

Protože dnes už v běžném životě většinu lidí bez ohledu na věk nebo pohlaví trápí obezita, oba pojmy (hubnutí a dieta) v běžném jazyce trochu splývají. Lidé v každodenním životě dnes už pojmy „hubnutí“ a „dieta“ používají ve stejném smyslu, i když tyto dva pojmy mají jen minimum společného.

Rozdíly v pojmech

V současnosti známe mnoho způsobů hubnutí, které jsou velmi rozdílné a mají různou účinnost. Existují zdravější a méně zdravé způsoby hubnutí, ale každý z nich má za cíl snížení tělesné hmotnosti.

Naopak dieta se nemusí nasazovat výhradně za účelem snížení váhy. Abychom to upřesnili, jedná se o regulovaný způsob stravování, složeného z takové stravy, která se přizpůsobí změněnému stavu organismu. Tyto změny v organismu vznikají ve velké míře v důsledku onemocnění anebo jiných odchylek v těle, ale cílem může být i předcházení onemocněním.

Proto hubnutí – jak naznačuje už pojmenování – má za cíl vysloveně zhubnutí, zatímco dieta – v mnoha případech společně s hubnutím – je přizpůsobená nějaké konkrétní životní situaci.

Výhody a typy diet

Ať už mluvíme o jakékoliv dietě, jejím cílem je vždy podpora zdraví. Většina diet pomáhá přiblížit se anebo dosáhnout normální tělesné hmotnosti.

Toto bude asi příčinou, že pro mnoho lidí dieta automaticky znamená hubnutí, anebo si zřejmě jen pletou pojmy.

Kritéria diety:

  • Obsah živin. Nejčastěji používaná dieta je strava bohatá, anebo naopak - chudá na sacharidy nebo bílkoviny. Záleží na tom, jaký máme cíl. Dále to může být energeticky chudá strava, strava chudá na tuky anebo sůl. Všechny typy diet na základě obsahu živin z jednoho z vyjmenovaných aspektů přihlížejí na fungování organismu a přitom podporují vůli pro získání zdravých stravovacích návyků.

  • Způsob přípravy. Co se týká způsobu přípravy, nejznámější je šťávová kúra, během které se pije výhradně tekutá strava. Dalšími možnostmi jsou strava bohatá, anebo naopak chudá na vlákniny, anebo dieta založená na konzumaci syrových potravin.

  • Strava související s onemocněním. Různé nemoci vyžadují odlišné speciální stravování. Dietní jídelní lístek sestaví odborný lékař anebo dietetik. Nejčastějšími nemocemi, při kterých je přísná dieta základním požadavkem, jsou onemocnění jater, cukrovka, onemocnění ledvin a nádorová onemocnění.

  • Strava související se speciálními životními situacemi. Tuto stravu není potřebné na tomto místě specifikovat, v těchto případech jde jen o dočasný přechod na speciální dietu. Nejběžnějším příkladem je těhotenství, období kojení a období, když je jedinec vystavený zvýšené psychické anebo fyzické zátěži.

  • Diety předcházející onemocněním. Pokud se u některého člověka vyskytuje predispozice k určitému onemocnění anebo se u něj kvůli životním podmínkám zvýší riziko onemocnění, dieta pro předcházení onemocnění může být podporou. Jedním z onemocnění, kterým lze předcházet dietou, je osteoporóza, dále je možné dietou předcházet zapomnětlivosti, což se doporučuje ve vyšším věku.

Podpora efektivnosti diety

Ať už jde o jakoukoliv stravu, pokud podpoříme trávicí proces, každá dieta bude tím účinnější.

Zlepšení trávicího procesu se dá docílit dvěma způsoby: detoxikací a očistou střeva. Detoxikace a očista střeva společně zbaví organismus toxických látek a nahromaděných toxických usazenin, čímž se imunitnímu systému ulehčí práce a trávicí proces bude probíhat účinněji.

Během detoxikace a očisty střeva je potřebné v každém případě dbát na to, aby byl vybraný způsob šetrný, ale přitom účinný. V každém případě je nutný program, který je sestavený z přírodních surovin.

Pro detoxikaci se doporučuje detoxikační kúra ToxiClean, která umožní širokospektrální detoxikaci a současně z organismu odstraní i těžké kovy. Po úplné detoxikaci bude každá dieta mnohem účinnější, než by byla v případě organismu plného toxinů.

Kúra Clean Inside na očistu střeva je bezpodmínečně nutná proto, aby toxické usazeniny uložené ve střevech nezabraňovaly vstřebávání živin.

Společný účinek těchto dvou kúr poskytuje úplnost, která se požaduje před zahájením kteréhokoliv typu diety. Bez toho nebude vstřebávání vitamínů, minerálních látek, enzymů a jiných potřebných živin úplné.

Zařiďte se tak, aby účinnost zvolené diety byla dokonalá, aby se změna Vašeho současného nepříznivého stavu začala detoxikací a očistou střeva!

Vláknina Clean Inside®

Vláknina Clean Inside® - Vlákninový doplněk pro očistu střev

Očista střev Clean Inside® je vlákninový doplněk, který pomocí vlákniny očistí tlusté střevo od nahromaděných usazenin a zabrání tvorbě nových usazenin. Pravidelné užívání očisty střev Clean Inside® zabezpečí, aby hleny, toxické látky a odpadní látky neucpávaly trávicí systém. Pomáhá udržet tlusté střevo čisté a napomáhá volnému a efektivnímu pohybu odpadních látek.