Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

Detoxikační program

Detoxikační programZákladním předpokladem detoxikace je očista tlustého střeva, která nejenže činí tento proces efektivnějším, ale zároveň eliminuje zácpu, bolesti břicha, zažívací potíže, a díky ní lze předejít také syndromu dráždivého tračníku.

Kromě toho má očista tlustého střeva řadu dalších výhod - zvyšuje výkonnost imunitního systému, čímž přibývá životní pohody a zvyšuje se životní energie. V neposlední řadě důkladně provedená očista tlustého střeva pomůže zbavit se také nadbytečné hmotnosti.

Patřičně vykonaná očista tlustého střeva může výrazně zlepšit vnější vzhled, jako viditelné zlepšení stavu imunitního systému způsobuje zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů. Očista tlustého střeva může odstranit také veškeré příznaky alergie.

Toxiny v našem organismu

V současnosti dosáhlo znečištění naší planety takové míry, že v důsledku znečištění životního prostředí škodliviny pronikající do lidského organismu překračují eliminovanou míru.

Stačí vzít do úvahy už jenom to, že samotnou pitnou vodou a vdechovaným vzduchem se do lidského těla dostává nadměrné množství toxinů, přičemž tuto situaci ještě zhoršuje kvalita stravy, konzumace léků, a to vše pak vede k tomu, že pravidelná očista tlustého střeva je nadmíru důležitá.

Lidský organismus se nepřetržitě snaží škodlivé látky neutralizovat, ale vzhledem k množství ohrožujících toxinů je už dnes účinná pouze cílená pomoc, a to především očista tlustého střeva. Vyžaduje to aplikovat procesy, jako jsou detoxikace a očista tlustého střeva. Bez pomoci detoxikace a očisty se tyto toxiny ukládají a hromadí v orgánech, přičemž modifikují jejich funkce, snižujíc tak obranyschopnost organismu.

Mnoho toxinů se ukládá na stěně střeva, odkud jsou schopné znovu se vstřebávat, a tím se navrací do krevního oběhu. Abychom se tomu vyhnuli, pomůže nám očista tlustého střeva, která je základem detoxikace.

Proč je očista tlustého střeva nutná?

Očista tlustého střeva vyvolává jednu důležitou otázku, a tou je: co způsobuje kontaminaci střeva? Co způsobuje ukládání toxinů na stěně střeva?

Hlavním důvodem je, že lidé dnes konzumují příliš málo rostlinných vláken, přibližně polovinu toho, kolik by bylo potřebné pro udržování zdravého střeva. Je to především důsledek nesprávného stravování.

Nevhodná kvalita potravin vyvolává problémy vzhledem k nedostatku vláknin, ale také ke zvýšenému množství syntetických látek v organismu. V dnešní době se v potravinách vyskytuje stále více umělých přísad, přičemž se jedná zejména o konzervační látky, barviva, ochucovadla, které jsou však pro organismus toxické. Jen malá část z nich odchází z těla přirozenou cestou, takže očista tlustého střeva je z toho důvodu nevyhnutná.

Velká část škodlivých látek se ukládá na stěně střeva. Některé z nich se znovu vstřebávají do krevního oběhu, zatímco jiné v usazeném stavu zůstávají ve střevě. Pokud absentuje přiměřená očista tlustého střeva a detoxikace, tyto toxiny se nemohou z těla odstranit, a proto organismus nemůže užitečné cenné živiny během trávicího procesu v potřebném množství využít.

K narušení rovnováhy střevní flóry přispívá také užívání léků, pozůstatky léků s ostatními syntetickými látkami se přilepí ke střevní stěně a nejsou schopny ji opustit. Proto je očista tlustého střeva tolik potřebná. To rovněž výrazně ovlivňuje trávicí proces a stav imunitního systému.

Očista tlustého střeva se důrazně doporučuje všem lidem bez rozdílu, vždyť řada toxinů se v průběhu života dostává už i do organismu dětí. Samozřejmě ve vyšším věku, a to především kvůli nedostatku pohybu, se situace dále zhoršuje, a proto očista tlustého střeva by měla být v zájmu zachování zdraví přímo povinností. U člověka středního věku může být na stěnách střeva usazených až několik kilogramů odpadových látek, které může odstranit výlučně očista tlustého střeva.

Očista tlustého střeva se doporučuje také lidem, kteří prozatím nepociťují žádné problémy – lze se tak vyhnout pozdějším potížím.

Tři hlavní fáze detoxikace představují očista tlustého střeva, obnovení rovnováhy střevní flóry a optimalizace funkce jater. Ani jeden z těchto bodů není při procesu detoxikace zanedbatelný.

Paraziti v organismu

Paraziti se do lidského organismu dostávají různými způsoby, ale k jejich kolonizaci a rozmnožení může přispívat také zeslabený imunitní systém.

Hromadění toxinů v organismu obecně vede k zeslabení imunitního systému, což parazitům umožňuje, aby se úspěšně rozmnožovaly. Správná očista tlustého střeva je schopná tyto parazity společně s toxiny zlikvidovat a optimalizovat imunitní systém do takové míry, že paraziti se nebudou moct nadále v organismu usazovat.

Rozšíření parazitů modifikuje fungování vnitřních orgánů, a tak mohou vznikat různá onemocnění. Tomu mohou zabránit správně provedená detoxikace a očista tlustého střeva.

Zabránit vstupu parazitů do organismu je téměř nemožné, protože existuje řada možností, jak se mohou do těla dostat. Jednou z možností je například spolužití s domácími zvířaty, kontakt s infikovanými osobami, nemyté ovoce, nedostatečně tepelně upravené maso, a může nastat ještě mnoho dalších případů. Z tohoto důvodu nestačí soustředit se pouze na prevenci, ale také na dobrý stav imunitního systému, aby byl schopen odstranit parazity z organismu, a aby jim bylo zabráněno osídlit tělo a rozmnožovat se.

Velmi dobrými pomocníky jsou při tom zdravý životný styl, zlepšení kvality potravin, pravidelná detoxikace a očista tlustého střeva. Proti parazitům a nemocem, které způsobují, lze účinně bojovat pouze tímto způsobem.

Program ToxiClean®

Detoxikace organismu pomocí programu ToxiClean®

ToxiClean® je širokospektrální detoxikační kúra, při vývoji které výzkumníci dbali na to, aby se společně s programem Clean Inside® mohla dosáhnout komplexní detoxikace a aby se zabránilo vzniku nových střevních nánosů. Současně vyživuje celé tělo. Detoxikační kúra ToxiClean® tedy může být doplňkem kúry Clean Inside®. Společné užívání představuje tu nejrozsáhlejší komplexní detoxikační kúru působením na celé tělo, jaká byla do této doby vyvinuta.