Méregtelenítés garanciával Természetes méregtelenítés Nem génmanipulált Svájci minőség

V případě, že Vás trápí Candida, může Vám pomoci očista střev

CandidaCandida albicans - která je ve skutečnosti kvasinkovou houbou - se nachází bez výjimky v každém člověku. Nemoci nebo nepříjemné potíže způsobuje tehdy, jestliže se chorobně přemnoží, k čemuž nejčastěji dochází, když se naruší rovnovážný stav střevní flóry. V takovém případě je třeba zajistit přísun "dobrých" střevních bakterií a kromě diety myslet i na očistu střev.

Pokud uslyšíme slovo Candida, ihned nás napadne nějaká nemoc nebo nepříjemné zdravotní problémy. Přitom Candida albicans žije v normálním případě v těle v symbióze, kromě toho hraje také roli při trávení. Tato situace se však úplně změní v případě, že se přemnoží, protože její přemnožení může zapříčinit vznik mnoha onemocnění.

Má ráda vlhká, tmavá a teplá místa

Candida zapříčiňuje obvykle záněty. Zarudlá a svědivá pokožka, zanícené hrdlo, zapálená močová trubice nebo nehtové lůžko, bolesti svalů, ústní plíseň, vulvovaginální kandidóza (75% žen ji prodělá alespoň jednou) mohou být příznaky candidová infekce.

Chraňme svou střevní flóru

Největším nepřítelem střevní flóry je nesprávné stravování - potraviny bohaté na bílý cukr, živočišné bílkoviny, uhlohydráty, konzervační látky a jiné přísady-, resp. antibiotika, které zničí škodlivé a "dobré" bakterie současně. V případě, že ve střevní flóře klesne počet užitečných mikroorganismů, které zabraňují přemnožení Candidy dochází k jejímu přemnožení. Abychom se tomuto vyhnuli, dodržujme dietu: vyřaďme ze svého jídelníčku nezdravá jídla a nápoje, zpracované masové výrobky, mléko resp. mléčné výrobky (kromě jogurtů a tvarohu), droždí, bílou mouku a prášek na pečení, v prvních dvou- až tří týdnů se vyhýbejme i konzumaci ovoce. Doplňujme také chybějící probiotika (dobré bakterie), nezapomínejme však, že probiotika potřebují k tomu, aby se dokázali množit i prebiotika!
Čištění střev je také velmi užitečné, protože vhodný detoxikační program prostřednictvím odstranění škodlivých mikroorganismů a parazitů přispívá k nastavení vyrovnaného stavu střevní flóry.

Program Clean Inside®

Co Vám nabízejí produkty Clean Inside® - očista střev?

Clean Inside® - očista střev v zájmu úplné očisty střev, detoxikace, zachování zdraví a vitality organismu obsahuje tři výrobky:

Prvním výrobkem je Clean Inside® - očista střev, což je vlákninový doplněk. Tento produkt je nejdůležitějším faktorem při tom, aby očista střeva proběhla optimálně. Pomocí vláknin z léčivých rostlin, které se nacházejí v produktu, předchází usazování dalších toxických látek...